«ЛистОк объявлений»
ТЕПЕРЬ СВЕЖИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОСТУПНЫ ОНЛАЙН КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Купити вуличний відлякувач собак за низькою ціною
Купити вуличний відлякувач собак за низькою ціною
Кращий вуличний відлякувач собак, котів та інших тварин (зайців, лисиць, куниць і навіть голубів) «ВК-0051-Е» Ви можете придбати тільки у нас за найнижчою ціною.
Є вбудований датчик руху, прилад починає працювати тільки в разі появи тварини. Корпус водонепроникний - витримує будь-яку погоду! Прилад живиться від 4 батарейок типу "D" працює безвідмовно на одному комплекті батарейок до шести місяців. А герметичний пластиковий корпус дозволяє використовувати прилад в будь-яких кліматичних умовах. Також є регулятор ультразвукової частоти (7 положень).Унікальний і ефективний прилад, на 100% впорається зі своїм завданням. Встановіть«ВК - 0051Е» на стіну або трубу, враховуючи при цьому, щоб на лінії огляду інфрачервоного датчика руху не було перешкод (кущів, гілок дерев та ін).Виберіть потрібний режим і все! Площа дії — 200 кв. м.
Також варто відзначити, що при покупці відлякувача «ВК-0051 Е» через наш інтернет-магазин «I-Protect» або по телефону, Ви отримуєте безкоштовну доставку товару по всій території України. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Країна виробник-Бельгія. Більш детальніше за телефоном


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: